Jak samemu pozycjonować stronę, sklep internetowy?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak możesz sam pozycjonować swój sklep internetowy lub stronę www?

 

 

    Rynek pozycjonerski jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą usługową w internecie. Pozycjonowanie przybiera coraz bardziej wyszukane ale i wymagające coraz wiekszych nakładów finansowych i ludzkich formy. Zarówno binzes porycjonerski jak i boznesy powstałe na jego potrzeby takie jak specjalistyczne blogi, fora,

katalogi stron zaczęły żyć własnym życiem i same w sobie stały się żródłem dochodów dla ich włascicieli. Jednym z kilku sposobów aby poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach jest umieszczanie artykułów np. na forach branżowych (tematycznych) tematycznie zgodnych z produktem jaki zamierzasz promować na swojej stronie (podstronie), artykuły które będziesz dodawał (posty) nie powinny być skopiowane z innych źródeł w internecie z wielu przyczyn. W treści artykułów jesli dane forum udostępnia taką możliwość powinieneś umieszczać linki (bezpośrednie odnośniki do podstron na swojej stronie). Drugim ze sposobów promocji jest umieszczanie wpisów dotyczących Twojej strony w katalogach internetowych, w internecie znajdziesz wiele darmowych katalogów z czego nie wszystkie są warte Twojej uwagi oto kilka darmowych katalogów:

OGÓLNE:
http://katalog.ogloszeniapomorze.pl

http://katalog.1job.pl

http://katalog.pracaanonse.pl

http://katalog.dodawarkaogloszen.pl

http://katalogfirm.pracaanonse.pl


http://katalogfirm.ogloszeniapomorze.pl

TRANSPORT I LOGISTYKA


http://transport.ogloszeniapomorze.pl

BUDOWLANE
http://remonty.ogloszeniapomorze.pl


http://budowlane.uslugi-remontowe.info

Na podobnej zasadzie możesz również dodawać swoje wpisy do serwisów ogłoszeniowych z których praktycznie 100% jest darmowych na stronie http://dodawarkaogloszen.pl znajdziesz ich w miarę aktualną listę, klikając na nie będziesz przechodził z jednego do drugiego. 

 

Jak zarejestrować się w katalog stron:

 

 

 

 

Jak dodać swoją stronę do katalogu stron:

 

 

 

 

Jak dodać darmowe ogłoszenie do serwisu ogłoszeń:

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież