Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak możesz sam pozycjonować swój sklep internetowy lub stronę www?

 

 

    Rynek pozycjonerski jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą usługową w internecie. Pozycjonowanie przybiera coraz bardziej wyszukane ale i wymagające coraz wiekszych nakładów finansowych i ludzkich formy. Zarówno binzes porycjonerski jak i boznesy powstałe na jego potrzeby takie jak specjalistyczne blogi, fora,

katalogi stron zaczęły żyć własnym życiem i same w sobie stały się żródłem dochodów dla ich włascicieli. Jednym z kilku sposobów aby poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach jest umieszczanie artykułów np. na forach branżowych (tematycznych) tematycznie zgodnych z produktem jaki zamierzasz promować na swojej stronie (podstronie), artykuły które będziesz dodawał (posty) nie powinny być skopiowane z innych źródeł w internecie z wielu przyczyn. W treści artykułów jesli dane forum udostępnia taką możliwość powinieneś umieszczać linki (bezpośrednie odnośniki do podstron na swojej stronie). Drugim ze sposobów promocji jest umieszczanie wpisów dotyczących Twojej strony w katalogach internetowych, w internecie znajdziesz wiele darmowych katalogów z czego nie wszystkie są warte Twojej uwagi oto kilka darmowych katalogów:

OGÓLNE:
http://katalog.ogloszeniapomorze.pl

http://katalog.1job.pl

http://katalog.pracaanonse.pl

http://katalog.dodawarkaogloszen.pl

http://katalogfirm.pracaanonse.pl


http://katalogfirm.ogloszeniapomorze.pl

TRANSPORT I LOGISTYKA


http://transport.ogloszeniapomorze.pl

BUDOWLANE
http://remonty.ogloszeniapomorze.pl


http://budowlane.uslugi-remontowe.info

Na podobnej zasadzie możesz również dodawać swoje wpisy do serwisów ogłoszeniowych z których praktycznie 100% jest darmowych na stronie http://dodawarkaogloszen.pl znajdziesz ich w miarę aktualną listę, klikając na nie będziesz przechodził z jednego do drugiego. 

 

Jak zarejestrować się w katalog stron:

 

 

 

 

Jak dodać swoją stronę do katalogu stron:

 

 

 

 

Jak dodać darmowe ogłoszenie do serwisu ogłoszeń:

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież